BAŞKAN ÖNTÜRK, BAŞKAN ÇELİK'İ ZİYARET ETTİ - Hatay Gazetesi

BAŞKAN ÖNTÜRK, BAŞKAN ÇELİK'İ ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :06.05.2024 | 16:01
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞKAN ÖNTÜRK, BAŞKAN ÇELİK'İ ZİYARET ETTİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, AK Parti Hatay İl Başkanı Mustafa erdoğan ile birlikte, Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik'İ makamında ziyaret etti.

 

Başkan Çelik, Mehmet Öntürk ve Mustafa Erdoğan'ı, Ak Parti ilçe Başkanı Mustafa İBİŞ, Kadın Kolları Başkanı Aysun GÖKTEPE, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Akif Aslanhan ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte karşıladı.

Başkan Çelik, ziyarette Kırıkhan'ın sorunlarını masaya yatırıp alt yapı, üst yapı, rezerv alanları, yerinde dönüşüm ve yapılacak olan diğer hizmetler ile ilgili başkan Mehmet Öntürk'ü bilgilendirdi.

Başkan Çelik, ziyarette yaptığı kısa açıklamada; " Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet ÖNTÜRK, Hatay ve özellikle Kırıkhan için çok büyük bir şanstır. Değerli başkanımız ile birlikte ele ele Kırıkhan'ı en kısa sürede ayağa kaldıracağız." dedi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk'te yaptığı kısa açıklamada; “Kırıkhan'ın Öz evladı olarak memleketimizin bir an önce ayağa kalkması için elimizden ne geliyorsa yapacağımızdan değerli hemşerilerimizin hiç şüphesi olmasın. Bütün Kırıkhan ve Hatay bilir ki Mehmet Öntürk verdiği sözü her zaman yerine getirmiştir. Bundan sonra da getirmeye devam edecektir. Ömer başkanımız ile birlikte daha önce de ilçemizin sorunlarını ve yapılması gerekenleri konuşup istişarelerde bulunmuştuk. Bütün hemşerilerimizin kalbi müşteri olsun." dedi.

Yapılan bu açıklamaların ardından Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Hatay'ın diğer ilçelerindeki programlar için Kırıkhan'dan ayrıldı.