Başkan Erdinç Keskin'den Muhtarlarla Yoğun Temas

  • Eklenme Tarihi :14.10.2023 | 12:14
  • Muhabir :

HABER MERKEZİ

Başkan Erdinç Keskin'den Muhtarlarla Yoğun Temas

CHP Payas İlçe Başkanı Erdinç Keskin, Hatay’ın en güzel ilçelerinden biri olan Payas'ta yoğun bir ziyaret programını sürdürüyor. Başkan Erdinç Keskin, Payaslıların sorunlarına çözüm bulabilmek için mahalle muhtarları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor.
Başkan Keskin, Karşı Mahalle Muhtarı Sn. Mücahit Özer'i makamında ziyaret etti. Mahalle halkının sorunları ve talepleri hakkında bilgi aldı. Ziyarette, "Karşı Mahalle'nin hizmette hak ettiği yere gelmesi için elimizden geleni yapacağız." dedi ve Muhtar Özer'e misafirperverliği için teşekkür etti.
Aynı yoğunlukta devam eden ziyaretlerin bir diğer adresi Yenişehir Mahallesi oldu. Muhtar Sn. Durdu Mehmet Çetinel ile yapılan görüşmede mahallenin sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. Başkan Keskin, "Yenişehir Mahallesi'nin daha iyi hizmet alması için ne gerekiyorsa yapacağız." ifadelerini kullandı ve muhtar Çetinel'e teşekkürlerini iletti.
Karacami Mahalle Muhtarı Sn. Mehmet Baran da Başkan Keskin'in ziyaret ettiği isimler arasındaydı. Mahallenin sorunlarına dair yapılan fikir alışverişi sonrasında Başkan Keskin, "Karacami Mahallesi'ni layık olduğu hizmet standardına kavuşturmak için çalışacağız." dedi ve ziyaretin sonunda Muhtar Baran'a teşekkür etti.
Başkan Keskin, Payas'ta muhtarlarla olan diyalogunu sıkı tutarak, ilçe halkının sorunlarına daha hızlı ve etkili çözümler üretmeyi hedefliyor.