BAŞKAN ÇELİK; TÜRKİYE'YE ÖRNEK TABLO OLDUK - Hatay Gazetesi

BAŞKAN ÇELİK; TÜRKİYE'YE ÖRNEK TABLO OLDUK

  • Eklenme Tarihi :04.05.2024 | 11:36
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞKAN ÇELİK; TÜRKİYE'YE ÖRNEK TABLO OLDUK

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal ÇELİK, AK Parti'nin düzenlemiş olduğu istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

 

Toplantıya AK Parti Hatay İl Başkanı Mustafa Erdoğan, ilçe başkanı Mustafa İbiş, İl Ve ilçe Kadın Kolları Başkanları, belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Başkan Çelik, “Çok şükür Allah'a Hatay'daki sandıkların açılması sonrasındaki sevincimiz inanın Türkiye'nin gündemine oturdu. Şuan gözler Hatay'da ve dünya lideri sadece Tayyip Erdoğan'ın tek önemsediği illerden birisi Hatay. Hatay'da yüzleri güldürdük. Türkiye'ye örnek tablo olduk. Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla tüm çalışmaları birlikte koordine edeceğiz.

En iyi şekilde saha çalışmalarını yapmamız gerekiyor. Kapımız sizlere ve bütün hemşehrilerimize  sonuna kadar açıktır. Sizlerle el ele verip bu şehri eskisinden daha güzel yaşanabilir, daha modern bir Kırıkhan ve Hatay için durmayacağız, yorulmayacağız hep birlikte çalışacağız. İnşallah bizler de elimizden geleni yapacağız. Bizlere de yakışan Kırıkhan'ı en güzeli yere taşımak ve AK Parti'nin buradaki bayrağını en yükseklere taşımaktır. İnşallah elimizden geleni yapacağız, şehrimizi ve Ak partimizi hak ettiği yere taşıyacağız." dedi.