BAŞKAN ADAYI DR. AKSOY’DAN SERYAD MÜZİK EVİ’NE ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :01.03.2024 | 14:44
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞKAN ADAYI DR. AKSOY’DAN SERYAD MÜZİK EVİ’NE ZİYARET

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, Hatay’ın Antakya İlçesi’ne bağlı Serinyol Mahallesi’nde kısa bir süre önce çocukların müzik eğitimini en iyi şekilde alması için Sanatçı Karsu Dönmez’in katkılarıyla açılan SERYAD Müzik Evi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

Yönetim Kurulu Başkanlığını CHP Antakya Belediyesi 1’inci sıra Meclis Üyesi Adayı Ethem Asker’in yaptığı SERYAD Müzik Evi’ni ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, müzik eğitimi alan minik çocukların yaptığı becerileri yakından inceledi. SERYAD Müzik Evi’nde müzik eğitimi alan miniklerden oluşan koro topluluğu CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy’un ziyareti anısına Güzel Günler Göreceğiz türküsünü hep birlikte seslendirdiler.

Çocuklarla birlikte türkü söylemekten keyif aldığını belirten CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ile birlikte SERYAD Müzik Evi'nde eğitim alan sevgili çocuklarımızı ve kıymetli eğitimcilerimizi ziyaret ettik. Toplumumuzun geleceğini şekillendirecek fidanlarımıza daha güzel koşullar sağlamak için çok çalışacağız. Her şey çocuklarımız için.” diye konuştu.