DR. AKSOY’DAN ESNAFLARA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :27.02.2024 | 15:42
  • Muhabir :Haber Merkezi

DR. AKSOY’DAN ESNAFLARA ZİYARET

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, yerel seçim çalışmaları kapsamında Gülderen Mahallesi’nde kurulan Emlak Konut Prefabrik Çarşı Merkezi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, beraberinde bulunan belediye meclis üyeleri ve adayları ile birlikte Antakya İlçesi’ne bağlı Gülderen Mahallesi sınırları içerisinde kurulan Emlak Konut Prefabrik Çarşı Merkezi içerisinde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek destek istedi.

Antakya’yı içinde bulunduğu durumdan kurtaracaklarını dile getiren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Antakya’nın içerisinde bulunduğu durum ortada. Hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla hem halkımızın, hem de esnafımızın derdine derman olacağız. Bende bir esnaf çocuğu olmam nedeniyle esnafımızın içerisinde bulunduğu durumu biliyoruz. Türkiye ve Hatay ekonomisine ciddi katkılar sunan esnafımıza her konuda yardımcı olacağız. Antakya’yı da hepimiz birlikte el ele vererek, birlik, beraberlik ve huzur içerisinde yeniden inşa edeceğiz. Antakya’mıza hizmet etme yolunda önce Allah’a, sonra kendimize ve milletimize güveniyoruz. Tüm esnafımızın ve halkımızın desteğini bekliyor, misafirperverliğiniz konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.” dedi.