BAKAN YERLİKAYA İNCELEMELERDE BULUNDU

  • Eklenme Tarihi :31.01.2024 | 13:49
  • Muhabir :ALİ GÖRÜN

BAKAN YERLİKAYA İNCELEMELERDE BULUNDU

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Mustafa Kemal Üniversitesi spor salonu ve artık son aşamaya gelen Hatay Eğitim ve araştırma hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu. Bakan Yerlikaya’ya , Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Hatay Milletvekili Kemal Karahan, ilçe belediye başkanları ve malabalık bir heyet eşlik etti.

 

Bir takım ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ilimizde incelemelerini sürdürdü. Bu bağlamda Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi spor salonunda incelemelerde bulunan Bakan Yerlikaya spor salonu ile ilgili MKÜ Rektörü Veysel Eren’den bilgi aldı. Ardından yapılı devam eden Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçen Bakan Yerlikaya burada incelemelerde bulundu. Artık son aşamaya gelen ve bitmek üzere olan hastanede incelemelerde bulunan Bakan Yerlikaya, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’dan hastane hakkında bilgi aldı.

Hep birlikte daha güzel günleri inşa etmek ve yaralarımızı sarmak için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini belirten İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Hatay’daki incelemelerini sürdürdü.