BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OKAY ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

  • Eklenme Tarihi :18.01.2024 | 02:18
  • Muhabir :MUSTAFA YILDIRIM

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde siyasi partilerde ilçe belediye başkan aday belirleme çalışmaları sürerken, Antakya Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Yaşar Okay sahadaki çalışmalarını sürdürüyor.

BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OKAY ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Bağımsız Antakya Belediye Başkan Adayı olarak çalışmalarını sürdüren deneyimli siyasetçi Mehmet Yaşar Okay, Antakya’da kaybedilecek 5 yılın olmadığını belirterek vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde 6 Şubat’ta meydana gelen ve Asrın Felaketi olarak nitelendirilen depremde Antakya’nın büyük yara aldığını ve yeniden ayağa kalkmak için memlekete sahip çıkmanın zorunluluk olduğunu belirten Bağımsız Antakya Belediye Başkan Adayı Mehmet Yaşar Okay, “Memleketimize sahip çıkmak zorundayız. Başka Antakya yok. Hep birlikte Antakya'yı yöneteceğiz. Bir ve beraber olma zamanı. Kaybedecek bir 5 yılımız yok. Bu sefer Antakya için bir olma zamanı. Sen, ben yok, Antakya var. Antakya için karar zamanı. Birlikte yapalım, beraber başaralım.” diyerek vatandaşlardan destek beklediğini ifade etti.