ARSUZ’DA HİZMETSİZLİĞE SON VERECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :28.03.2024 | 11:25
  • Muhabir :Haber Merkezi

ARSUZ’DA HİZMETSİZLİĞE SON VERECEĞİZ

Hatay’ın Arsuz İlçesinde İYİ Parti Belediye Başkan adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, bugüne kadar kent halkının hizmet umudunun kırıldığını belirterek Arsuzlunun başka ilçelerden beklentilerine ve hizmetsizliğe son vermek için yola çıktıklarını söyledi.

 

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala, Arsuz’da propaganda çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Belediye Başkan adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, ilçedeki sorunların burada yaşayan insanların umutlarını da kırdığına işaret ederek “Bugün Arsuz hizmetsizlikle karşı karşıya, umudunu başka ilçelere bağlamış durumda” dedi.

Arsuz’da en basit hizmetlerden yararlanamama durumunun geldiği noktaya da vurgu yapan İYİ Partili Bahadırlı “Hepimizin can ve mal güvenliğini tehdit eder boyuta ulaşmayı başardı. Arsuz’da meydana gelen trafik kazaların önemli bir kısmının sebebi yollardaki çukurlardan kaçarken oluşan, yürüyecek kaldırımların olmaması ve başıboş gezen sokak hayvanlarından dolayı meydana gelen kazalardır. Aynı şekilde sokaklarda aydınlatmaların yetersizliği, geceleri zifiri karanlık içerisinde hırsızların keşif yaptıklarını da sizlerden gelen mesajlarda teyit etmiş olduk. Hizmetsizliğin boyutu öyle bir boyuta gelmiş ki, artık birçok mahallemizde beklenti ve istek, sadece Arsuz’dan ayrılıp, hangi şekilde olursa olsun farklı bir belediyeye bağlanma arzusu noktasına gelmiş durumda. Yeryüzünden kaç tane ilçe vardır ki, birçok mahallesinin ve mahalle sakininin tek umudu bağlı olduğu belediyeden bir şekilde kurtulmak, ayrılmak olsun. Sizlerden ricam beklentilerinizi yüksek tutmaya devam edin, umudunuzu yitirmeyin, umut olmaya çıktığımız bu yolda desteklerinizi bizlerden esirgemeyin. Bu yolun sonunda mutlu, huzurlu ve refah seviyesi yüksek bir Arsuz hepimizi bekler” şeklinde konuştu.