Antakya Ülkü Ocaklarında Hatm-i Şerif Okundu

  • Eklenme Tarihi :20.08.2022 | 12:04

Antakya Ülkü Ocakları tarafından her Perşembe günü geleneksel olarak düzenlenen Hatmi Şerif programı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Antakya Ülkü Ocaklarında Hatm-i Şerif Okundu

Ülkü Ocakları Antakya Başkanı Hasan Bayır önderliğinde gerçekleşen Kuran Tilaveti ve Hatm-i Şerif programına İlçe yöneticileri,Lise,Ortaokul ve İlköğretim teşkilatları katılım gösterdi.Şehitlerimiz için okunan Hatm-i Şerif aynı zamanda  Ülkü Ocakları Antakya İlçe Yöneticisi Atakan Konukseverin Babası Ali konukseverin ruhu içinde okundu.

Antakya Ülkü Ocağı Başkanı Hasan Bayır yaptığı açıklamasında :” Antakya Ülkü Ocakları olarak,her perşembe düzenlediğimiz kuran-ı kerim tilavetimizi gerçekleştirdik. Şehitlerimizi bizim meşalemizdir. Onlar vatan toprağına gül bahçesine girercesine giren, anadan, çocuktan, yârdan gözünü kırpmadan vazgeçen yiğitlerdir. Minnetle andığımız Aziz Şehitlerimizi asla unutmayacağız ve unutturmayacağız. Ayrıca bu tilavetimizde Ocak yöneticimiz Atakan Konukseverin Babası Ali konukseverin ruhuna Hatmi Şerifimizi okuduk. Allah rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)