AKSOY’DAN HATUNOĞLU’NA AHDE VEFA

  • Eklenme Tarihi :07.03.2024 | 13:14
  • Muhabir :Haber Merkezi

AKSOY’DAN HATUNOĞLU’NA AHDE VEFA

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde gerçekleştirdiği seçim çalışmaları kapsamında önceki dönemde CHP Hatay Milletvekili Adayı ve Antakya Belediye Başkan Adayı olan Hikmet Hatunoğlu’nu evinde ziyaret ederek ahde vefa örneği sergiledi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde ara vermeden hane ziyaretleri kapsamında vatandaşları ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, önceki dönemlerde CHP’den Hatay Milletvekili Adayı ve Antakya Belediye Başkan Adayı olan Hikmet Hatunoğlu’nu hanesinde ziyaret etti.

CHP’NİN VE ADAYIMIZ DR. AKSOY’UN YANINDAYIZ

Görkemli bir karşılama ile CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy’u hanesinde kabul eden Hikmet Hatunoğlu, “31 Mart yerel seçimlerinde bizleri ziyaret ederek ahde vefa örneği sergileyen CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy’a seçim çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah uzun bir süre sonra yerel seçimleri kazanarak CHP bayrağını Antakya Belediyesi’nde dalgalandıracaktır. Her zaman partimizin ve adayımız Dr. Aksoy’un yanındayız. Gerçekleştirmiş olduğu ziyaret nedeniyle teşekkür ediyor, seçim çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

DR. AKSOY’DAN HATUNOĞLU’NA TEŞEKKÜR

2019 yerel seçimlerinde Antakya Belediye Başkan Adayı olan Hikmet Hatunoğlu’na gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle kapılarını açtığı için teşekkür eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Önceki dönemde partimizin Antakya belediye başkan adayı ve milletvekili adayı olan Hikmet Hatunoğlu’na bizlere kapılarını açarak desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hikmet Hatunoğlu ağabeyimizin desteklerini yanımızda görmek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendisinden her zaman istifade edeceğiz. Bizim işimiz gücümüz, gecemiz gündüzümüz Antakya olacak. İnşallah hep birlikte omuz omuza vererek 31 Mart’ta yerel seçimleri kazanacağız. Kapılarını açarak bizlere görkemli karşılama nedeniyle yanımızda olduğunu hissettiren ağabeyimiz Hikmet Hatunoğlu nezdinde tüm aile bireylerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.