AKSOY’DAN HATAY ECZACI ODASI’NA TEŞEKKÜR

  • Eklenme Tarihi :19.03.2024 | 18:38
  • Muhabir :Haber Merkezi

AKSOY’DAN HATAY ECZACI ODASI’NA TEŞEKKÜR

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, yerel seçim çalışmaları kapsamında bir yandan Antakyalılarla buluşmaya devam  ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Hatay Eczacı Odası ile Tatlı Ticaret, Orhanlı, Akhisar ve Bağrıyanık Mahallesi’nde Antakyalıları ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, esnaf ve vatandaşlara yönelik hayata geçireceği Kiracılara Yönelik Konut Projesi, Antakya’m Kart Projesi, Esnaf Destek Projesi, İstihdam Ağı Projesi, Engelsiz Birim Projesi, Kadınlara Yönelik Üreten Eller Projesi, Gençlere Yönelik Gençlik Merkezi Projesi ve birçok proje hakkında bilgiler verdi.

“DR. AKSOY’DAN HATAY ECZACI ODASI’NA TEŞEKKÜR”

Hatay Eczacı Odası’na gerçekleştirdiği ziyarette kısa bir konuşma yapan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Sn. Lütfü Savaş, Hatay Milletvekilimiz Sn. Mehmet Güzelmansur ve meclis üyesi adayı arkadaşlarım ile birlikte 28. Bölge Hatay Eczacı Odası Başkanı Sn. Reşat Akgöl'ü ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledik. Değerli başkanımıza misafirperverliklerinden ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

“ANTAKYALI HEMŞERİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Daha sonra mahalle ziyaret programları kapsamında sırasıyla Orhanlı Akhisar ve Bağrıyanık Mahallesi’nde Antakyalılarla bir araya gelen CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Yoğun ve tempolu bir günün akşamında Teravih Namazı sonrası Bağrıyanık Mahallemizde ailemle, komşularımla ve dostlarımla bir araya geldim. Tam yol ileri, gidecek çok yolumuz, söyleyecek çok sözümüz var. Kapılarını her zaman bizlere açık tutan ve göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, inşallah hepinize layık olmak için 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde desteklerinizi bekliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.