AKP ADAY ADAYIYDI, YENİDEN REFAH ADAY GÖSTERDİ!

  • Eklenme Tarihi :31.01.2024 | 10:20
  • Muhabir :Haber Merkezi

Hatay’ın Erzin ilçesinde DP ve Ak Parti ilçe eski başkanlığı yapan, 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Partiden aday adayı olan Mithat Bozdağ’ı, Yeniden Refah Partisi aday gösterdi.

AKP ADAY ADAYIYDI, YENİDEN REFAH ADAY GÖSTERDİ!


31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partiden Erzin Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan Orhan Soylu Yılmaz ve Mithat Bozdağ yeni bir yol ayrımında karar kıldılar. Yıllarca mücadele ettikleri partide gereken ilgi ve alakayı görmedikleri gerekçesiyle, yeni bir oluşum içinde karar verdiklerini ifade eden Orhan Soylu Yılmaz ve Mithat Bozdağ "Yolumuza yepyeni bir sayfayla devam edeceğiz. Erzin halkına saygılar sunarız" dediler.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Galip Altınöz, Antakya İlçe Başkanı Mehmet Tanrıcı, İl Başkan Yardımcısı Latif Çelik, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Nuri Parlak, Antakya Belediye Başkan Adayı Şaban Doğru ve Erzin Teşkilatıyla bir araya geldi.

Yaptıkları istişareler sonucunda DP ve Ak Parti ilçe eski başkanlığı yapan, aday adayı da olan Mithat Bozdağ’ı Yeniden Refah Partisi Erzin belediye başkanlığı adaylığı konusunda fikir birliğine vardığı aktarıldı.  

Yeniden Refah Partisi Erzin Belediye Başkan adayı olarak yoluna devam edeceğini açıklayan Mithat Bozdağ, “Tüm Eş Dost Akraba ve Gönüldaşlarımızın dua desteklerini dün olduğu gibi bugünde eksik etmeyeceklerinden şüphem yoktur. Erzin’e hizmet bizim sevdamızdır” dedi.