AK PARTİLİLERDEN İŞ DÜNYASINA ZİYARET!

  • Eklenme Tarihi :16.11.2022 | 15:46

Ak Parti Hatay Milletvekilleri ve Parti Yöneticileri geçtiğimiz haftalarda seçimlerini yaparak görev bölümünü tamamlayan Oda Yönetimlerini ziyaret etti.

AK PARTİLİLERDEN İŞ DÜNYASINA ZİYARET!

Ak Partililer Antakya Ticaret Ve Sanayi Odası, Antakya Ticaret Borsası başta olmak üzere ayrıca Hatay Baro Başkanlığını ve Hatay Sanayici ve İşinsanları Derneğini ziyaret etti.

ATSO VE ATB’YE ZİYARET

Ak Parti Hatay Milletvekilleri Sabahat Özgürsoy Çelik  ve Hüseyin Yayman, Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Ak Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Bekar Eren, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya  İlçe Başkanı Emrullah Gülen ile ATSO’da güven tazeleyen Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyelerini ayrıca Antakya Ticaret Borsası Başkanı Ali Celal Mursaloğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Heyet daha sonra Hatay Barosu Başkanı Nihat Açıkalın ve Yönetim Kurulu Üyelerini Hatay Barosunda Hasiad Başkanı Murat Hayzaran ve yönetim kurulu üyelerini ise HASİAD hizmet binasında ziyaret ettiler.