Ak Parti Heyeti, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

  • Eklenme Tarihi :11.04.2022 | 13:04

Ak Parti Heyeti, Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ak Parti Heyeti, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Ak Parti Heyeti, kısa bir süre önce olağan genel kurulunda yeniden üyelerinin güvenoyu ile seçilen Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ak Parti Hatay İl Teşkilatı tarafından kısa bir süre önce olağan genel kurulunu tamamlayarak göreve yeniden seçilen Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz’a gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Adem Yeşildal, Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Emrullah Gülen, Ak Parti Defne İlçe Başkanı Mehmet Döner, İl ve İlçe yöneticileri katılım gösterdi.

Ak Parti Heyeti’nin ziyaretinden memnun olduğunu belirten Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz, “Genel kurulumuzu büyük bir coşkuyla tamamladık. Her fırsatta başta üyelerimiz olmak üzere şoför esnafının sorunlarını çözmeye çalıştık ve çözmeye de devam edeceğiz. Şoför esnafımızın evine ekmek götürebilmesi için talepleri raporlayarak gerek federasyon, gerekse bakanlıklar nezdinde çalışmalarımızı sürdürmenin gayreti içerisinde olacağız. Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarette kısa bir konuşma gerçekleştiren Ak Parti Hatay İl Başkanı Av. Adem Yeşildal, “Kısa bir süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren ve yeniden seçilme başarısı gösteren Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi. (Mustafa Özkoca)