AHMET SALMAN YUMUŞAK’A SEVGİ SELİ

  • Eklenme Tarihi :08.03.2024 | 10:43
  • Muhabir :Haber Merkezi

AHMET SALMAN YUMUŞAK’A SEVGİ SELİ

Cumhur ittifakı Reyhanlı  Belediye Başkan Adayı Ahmet Salman Yumuşak, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmaları kapsamında  mahalle, esnaf, ev ziyaretleri  ile halkın teveccühünü kazanmaya devam ediyor.

 

Reyhanlı ilçesinde halkı ile bir araya gelen Ahmet Salman Yumuşak’a  adeta sevgi seli var. Yumuşak, halkı için elinden gelen tüm gayreti sarf ederek Reyhanlılıların sorunlarını en aza indirmeye çalışacağını belirtti.

Yumuşak;” Çok kıymetli hemşerilerim bana  göstermiş olduğunuz ilgi ve sevgiye çok teşekkür ederim. Sizlerin bana olan güvenini boşa çıkartmayacağımdan emin olabilirsiniz. Reyhanlı  için gece gündüz demeden ben ve tüm ekibim sizlerin hizmetinde olacağız. Elimizdeki tüm imkanlar ile sorunların çözümü odağında çalışıp problemleri minumuma indireceğiz. Sorunları biliyoruz ve çözümlerimiz hazır. Ayırım yapmaksızın tüm Reyhanlı  halkı başımızın tacıdır. Canla başla çalışmaya söz veriyorum“dedi.

Cumhur ittifakı Reyhanlı Belediye Başkan Adayı Ahmet Salman Yumuşak’a  Ak Parti ilçe başkanı Şaban Kurt, MHP İlçe başkanı  Ahmet Dener, Bir önceki ilçe başkanı Mehmet Yumuşak, Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Partililer ve meclis üyesi adayları eşlik ediyor.