AHMET ATIÇ'A, DANIŞMANLIK GÖREVİ - Hatay Gazetesi

AHMET ATIÇ'A, DANIŞMANLIK GÖREVİ

  • Eklenme Tarihi :02.06.2024 | 17:19
  • Muhabir :Haber Merkezi

AHMET ATIÇ'A, DANIŞMANLIK GÖREVİ

31 Mart seçimlerinde SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanlığı görevini başarıyla yürüten AK Parti eski İl Başkanı Ahmet Atıç, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından Siyasi ve Hukuk Danışmanı olarak görevlendirildi.

Ahmet Atıç’ın yeni görevi nedeniyle, AK Parti İl Başkanı Mustafa Erdoğan ve Antakya İlçe Başkanı Mustafa Boyacıoğlu, Atıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Erdoğan, “Ahmet Atıç’ın Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından Siyasi ve Hukuk Danışmanı olarak görevlendirilmesi bizler için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Kendisi, seçim döneminde gösterdiği üstün başarı ile zaten ne kadar yetkin bir lider olduğunu kanıtlamıştı. Yeni görevinin Hatay için hayırlı olmasını diler, Ahmet Atıç’a başarılar temenni ederiz” ifadelerini kullandı.

Antakya İlçe Başkanı Mustafa Boyacıoğlu da Ahmet Atıç’a olan güvenini dile getirerek, “Ahmet Bey’in, siyasi tecrübesi ve hukuk bilgisi ile Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne önemli katkılarda bulunacağına inancımız tamdır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz ve her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” dedi.

Ahmet Atıç ise, ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Erdoğan ve İlçe Başkanı Boyacıoğlu’na teşekkür ederek, “Bu yeni görevimde, Hatay’ın gelişimi ve vatandaşlarımızın refahı için var gücümle çalışacağım. Bana duyulan güveni boşa çıkarmamak için elimden gelenin en iyisini yapacağım” şeklinde konuştu.