ADAL’DAN TEMİZYÜREK’E ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :16.08.2022 | 12:49

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay İl Başkanı Murat Adal, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek’i çalışma ofisinde ziyaret ederek gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

ADAL’DAN TEMİZYÜREK’E ZİYARET

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Hatay genelinde gerçekleştirdikleri siyaset çalışmaları hakkında HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’i çalışma ofisinde ziyaret ederek bilgilendirmelerde bulundu. MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, siyasi çalışmalarında Başkan Adal’a görevinde başarılar diledi.

 

MHP olarak Hatay’ın 15 İlçesi’ni ayrım yapmadan ziyaret ettiklerini belirten MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, “Öncelikle ülkemizde dördüncü güç olarak bilinen yerel ve ulusal basın temsilcilerine bizlere kapılarını açtıkları için teşekkür ediyorum. Mesai mefhumu gözetmeden, görevini en iyi şekilde basın ahlak kuralları içerisinde sürdüren basın mensuplarımızın da sorunlarını ve beklentilerini yakından takip ediyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte basın mensuplarımızın çözüm bekleyen sorunlarını Cumhur İttifakı ile birlikte çözmeye çalışacağız.” dedi.

Hatay’ın 15 İlçesi’nde siyaset çalışmalarını sürdürdüklerini belirten MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, “Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla ilimizde bulunan 15 ilçemizde yaşayan her kesimden vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde inşallah liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla tüm sorunları aşacağız. Cumhur İttifakı olarak vatandaşlarımızın sorunlarını ve dertlerini dinlerken, taleplerini de gündemimize alarak çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Devletimizin ve milletimizin bekası için her zaman çalışmalarımızı sürdürmenin gayreti içerisinde olacağız. Göstermiş olduğunuz misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, basın sektöründe çalışan tüm gazetecilere de görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi. (Haber Merkezi)