ABARTI PROJELERE İNANMIYORUZ!

  • Eklenme Tarihi :20.03.2024 | 10:57
  • Muhabir :Haber Merkezi

ABARTI PROJELERE İNANMIYORUZ!

İskenderun Belediye Başkanlığı'na aday olduğu günden bu yana halkın teveccühüyle karşılaşan İYİ PARTİ İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan halkın arasında olmaya devam ediyor.

 

Seçim çalışmaları kapsamında İskenderun Millet Parkı'nda pazar günü vatandaşlarla bir araya gelen Nazmi Ceylan; "İskenderun'da hala depremin zorlu sürecini yaşayan hemşehrilerimizin şikayetlerini duyuyorum. Ne yazık ki hala temel ihtiyaçlarını zorla karşılayan insanlarımız dert yanıyor. Bu süreçte büyük projeleri anlatmamız haksızlık olur. İskenderunlu hemşehrilerimiz bizden büyük projeler değil gözle görülür temel ihtiyaçlarını karşılamamızı bekliyor ve benim en büyük projem halkımızın huzur, güven içerisinde yaşayacağı bir İskenderun oluşturmaktır ve bunu başaracak profesyonel ekibimizle hazırız." dedi.

"BELEDİYE'NİN GAYESİ HİZMETTİR"

Başkan Adayı Nazmi Ceylan; "Belediye olarak çocuklarımızdan başlayan, ev hanımlarına ve emeklilerimize sunacağımız, ekonomik alanda enflasyonun altında ezilmeyen insanca yaşama hakkına tekrardan kavuşacağı hizmetlerimizi sunacağız. Bizim gayemiz Belediye ile vatandaşın arasında köprüyü en doğru hizmetlerle kurmaktır. Bunu başaracağız." İfadelerini kullandı.