SÜPERVİZYON EĞİTİMİ BAŞLADI

  • Eklenme Tarihi :18.06.2022 | 13:31

ŞÖNİM Hizmet Standartları Rehberi kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Destek ve Danışmanlık Grubu 2022 Yılı Süpervizyon Eğitimi ŞÖNİM Müdürü Kevser Soydan Sandıkçı'nın açılış konuşmasıyla başladı.

SÜPERVİZYON EĞİTİMİ BAŞLADI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aile  Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan “ŞÖNİM Hizmet Standartları Rehberi” kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü  bünyesinde oluşturulan “Destek ve Danışmanlık Grubu” 2022 Yılı Süpervizyon Eğitimi ŞÖNİM Müdürü Kevser Soydan Sandıkçı’ nın açılış konuşmasıyla başladı.

Psikiyatrist Doktor Suat Yiğit, ŞÖNİM ve SHM Şiddetle Mücadele İrtibat Noktası ve İl Müdürlüğü Kadın Hizmetleri Birimi Meslek Elemanlarına yönelik “Kadın Ruh Sağlığı - Psikolojik Ölçek Uygulama ve Yorumlama - İleri Görüşme Teknikleri” konusunda eğitim verildi.

Program ŞÖNİM Müdürü Kevser Soydan Sandıkçı başkanlığında, “ŞÖNİM-SHM Şiddetle Mücadele İrtibat Noktaları ve İl Müdürlüğü Kadın Hizmetleri Birimi personellerinin katılımıyla gerçekleştirilen vaka toplantısı ile devam etti. (Haber Merkezi)