OPTİSYENLER VE GÖZLÜKÇÜLER GÜNÜ ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :08.06.2023 | 12:07

Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, Optisyenler ve gözlükçüler günü dolayısıyla Damla Optik Şenay Kılıç’ı işyerinde ziyaret ederek günlerini kutladı.

OPTİSYENLER VE GÖZLÜKÇÜLER GÜNÜ ZİYARETİ

SP Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz Optisyen Şenay Kılıç’ın konuğu oldu, günlerini kutlayarak insan sağlığında çok önemli bir işlevi yerine getiren tüm Optisyenler ve gözlükçülere hayırlı işler dileğinde bulundu.  

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette SP’li Öksüz ilçede huzur ve barışın hakim olduğu bir seçimi daha geride bıraktıklarını belirterek “Aziz milletimiz kararını vermiştir. Seçim sonuçların ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bizleri bölenlerin tüm oyunlarına ve engellemelerine rağmen ölüden diriyi çıkartan, tüm hayır kapılarını açan yüce Mevla’mın izniyle aziz milletimiz biri ilimizden olmak üzere on vekil ile bu seçimlerde Saadet Partimizi meclise göndermiştir. Yeni dönemde TBMM’de sorumluluk üstlendik. Partimizi ve Milli Görüşü temsil edecek milletvekili arkadaşlarımıza bu ulvi görevlerinde üstün başarılar diliyorum. İnanıyorum ki milletvekillerimiz, “ahlak ve adalet” üzerine inşa edilmiş bir geleceğin en önemli mimarlarından olacaktır. Milli Görüş Hareketimiz ve Saadet Partimiz; Türkiye'nin sigortasıdır, teminatıdır. Duruşumuz, esas ve usullerimiz bellidir. Bunlardan asla taviz vermeyiz!” diye konuştu. 

Damla Optik Şenay Kılıç ise insanlar tarafından hatırlanmanın çok güzel anlam ifade ederek “Bu anlamlı günde bizleri ziyaretlerinden dolayı Saadet Partisi’ne sizlerin şahsında teşekkür ederim” dedi. (Haber Merkezi)