KIZILAY HATAY ŞUBESİ 23 NİSAN’I KUTLADI - Hatay Gazetesi

KIZILAY HATAY ŞUBESİ 23 NİSAN’I KUTLADI

  • Eklenme Tarihi :24.04.2024 | 12:52
  • Muhabir :MİTHAT KALAYCIOĞLU

KIZILAY HATAY ŞUBESİ 23 NİSAN’I KUTLADI

Kızılay Hatay Şube Başkanlığına atandığı günden bu yana fark yaratan çalışmalara imza atan Hüseyin Kimyonoğlu öncülüğünde Kızılay ekipleri 23 Nisan’ı dolu dolu geçirdi.

 

Kızılay Defne Şubesi tarafından tertip edilen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programında çocuklarımız tarafından şiir dinletileri, günün anlam ve önemine dair konuşmalar ve çeşitli gösteriler gerçekleştirildi. Kızılay Hatay İl Başkanı Hüseyin Kimyonoğlu çocuklarla bir araya geldiği programda çocuklara çeşitli hediyeler takdim ederek onların her daim yanında olduklarını söyledi. Çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği programda çocuklara hediye ve yiyecek dağıtıldı.

HASTANEDE YATAN ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Kızılay Hatay Şube Başkanı Hüseyin Kimyonoğlu, Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar ve meclis üyeleriyle birlikte Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine tedavileri nedeniyle katılamayan çocukları ziyaret ederek hem moral oldu hem de bayramlarını kutladı. Hastane başhekimi Dr. Sıtkı Sönmez ile birlikte çocuklara çeşitli hediyeler dağıtan Başkan Kimyonoğlu açıklamasında; “Antakya Belediye Başkanımız İbrahim Naci Yapar, Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte hastanede tedavi gören 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine tedavileri nedeniyle katılamayan çocukları ziyaret ederek hem moral olduk hem de bayramlarını kutladık. Bizlere emanet yavrularımızın hayalleri gerçek olsun diye çalışıyoruz ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.