İYİKİ VARSINIZ

  • Eklenme Tarihi :16.05.2023 | 12:44
  • Muhabir :

İskenderun Özel Gelişim ile Palmiye Hastanesi Yönetimi, ‘Dünya Hemşireler Günü’ dolayısıyla, hastanede görev yapan hemşirelerin gününü kutladı, çiçek takdim etti.

İYİKİ VARSINIZ

Gelişim ve Palmiye Hastanesi’nde tüm birimlerini gezerek kutlamada bulunan yönetim; gece gündüz demeden fedakârca çalışan hemşirelere, görevlerinde gösterdikleri özveriden dolayı teşekkürlerini iletti.

FEDAKÂR HEMŞİRELERİMİZİN GÜNÜNÜ KUTLU OLSUN

Beyaz melekleri görev yerlerinde ziyaret eden Gelişim ve Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldız, “Hemşirelik; fedakârlık, özveri ve vicdan gerektiren, sabır ve sevgi kavramını içerisinde barındıran kutsal bir meslektir. İnsan sağlığı için her zaman özveri gerektiren hemşirelik mesleğini yürüten tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum” dedi.

İskenderun Gelişim Hastanesi Başhemşiresi Hatice Uygun ve Palmiye Hastanesi Başhemşiresi Esra Mullaoğlu ise sağlık sektörünün vazgeçilmezleri hemşirelerin gününü kutlayarak, Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldız ve Hastane Yönetimi’ne teşekkürlerini sundu. (Haber Merkezi)