FENERBAHÇELİLERDEN RAMAZAN GIDA KOLİSİ

  • Eklenme Tarihi :21.04.2022 | 10:27

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen Ramazan dolayısıyla hazırladıkları gıda kolilerinin ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımına başlandığını açıkladı.

FENERBAHÇELİLERDEN RAMAZAN GIDA KOLİSİ

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği yönetimiyle bir araya gelerek gerçekleştirilen yardım dağıtımı konusunda bilgiler veren Başkan Mustafa Düzen, her yıl Ramazan ayında olağan hale getirdikleri gıda yardımlarının dağıtımına başladıklarını söyledi.

Bu konuda gerçek ihtiyaç sahibi olarak tespit edilen ailelere gıda kolilerinin ulaştırıldığını belirten İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen “Bu kolilerin sağlanmasında maddi manevi destek veren tüm Fenerbahçelilere yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Biliyorsunuz ülkemiz zor günler geçiriyor. İnsanlarımız gıdaya ulaşmakta güçlük çekiyor, biz de Fenerbahçeliler derneği olarak gerçek ihtiyaç sahiplerini belirleyerek bu kişilere gıda kolilerini ulaştırmak amacıyla bugün bu kampanyamızı başlatıyoruz” dedi.

Büyük bir camia olan Fenerbahçelilerin ülke genelinde yapmış olduğu sosyal faaliyetleri kendilerinin de ilçe düzeyinde uygulamaya çalıştıklarını vurgulayan Başkan Mustafa Düzen emeği geçenlere bir kez daha teşekkür etti.  (Haber Merkezi)