Dr.Ufuk Bayraktar Yeniden Görevinin Başında

  • Eklenme Tarihi :16.05.2022 | 10:29

Dr.Ufuk Bayraktar HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık ve Yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonrasında istifasını geri aldı.

Dr.Ufuk Bayraktar Yeniden Görevinin Başında

Geçtiğimiz günlerde Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklayan Dr.Ufuk Bayraktar HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık ve Yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonrasında istifasını geri aldı.

HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık konu ile ilgili yaptığı açıklamasında :” Geçtiğimiz günlerde Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Başkanımız Dr. Ufuk Bayraktar, Hatay’daki çalışmalarının yetersiz ve başarısız olduğunu ifade ederek istifasını sunmuştur. Herkes gibi bizler de biliyoruz ki; başkanımız Dr. Ufuk Bayraktar aktif ve yoğun çalışma hayatının yanı sıra, sokaktaki sessiz dostlarımız için de yoğun çaba sarf edip çalışmaktadır. Kurumsal görüşmeler, besleme faaliyetleri, gönüllülerle işbirliği konusunda yapmaya çalıştıkları hepimizin malumudur ve sayın başkanımızın ifade ettiği ‘başarısızlık’ şahsının değil görevini hakkıyla yapmayan kurumların başarısızlığıdır! Başkanımız Dr. Ufuk Bayraktar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, istifasını geri aldığını büyük bir mutlulukla bildirmek isteriz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)