DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMANIN ÖNEMİ VURGULANDI - Hatay Gazetesi

DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMANIN ÖNEMİ VURGULANDI

  • Eklenme Tarihi :29.04.2024 | 11:18
  • Muhabir :Haber Merkezi

Kızılay Hatay Şubesi, Öksüz Ve Yetim Çocuklarla Orfoz Balık Restoranda Bir Araya Geldi

DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMANIN ÖNEMİ VURGULANDI

Kızılay Hatay Şubesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında öksüz ve yetim çocuklara yönelik düzenlediği etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Şube, bu kapsamda Orfoz Balık Restoranı iş birliğiyle çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşattı.
Kızılay Hatay Şubesi'nin öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlik, şubenin sosyal incelemeler birimi tarafından belirlenen öksüz ve yetim çocukların katılımıyla Orfoz Balık Restoranı'nda gerçekleşti. Etkinlikte çocuklara balık ve deniz ürünleri ikram edilerek keyifli bir gün geçirildi.
Depremin etkilerinin hala hissedildiği Hatay'da, Kızılay Hatay Şubesi'nin öksüz ve yetim çocuklara yönelik düzenlediği bu tür etkinlikler, toplumda dayanışmanın ve yardımlaşmanın önemi bir kez daha vurgulandı.
Şube Başkanı M.Hüseyin Kimyonoğlu, bu tür etkinliklerin sürdürülebilirliği ve çocukların desteklenmesi konusundaki kararlılıklarını dile getirdi.
Kimyonoğlu, "Kızılay Hatay Şubesi, bu tür iş birliklerinin çocukların yaşamlarına dokunarak umut ve mutluluk sağlayacağına inanarak toplumda ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edecektir" dedi.
Etkinliğe katkılarından dolayı Kızılay Hatay Şubesi olarak Şube Başkanı M. Hüseyin Kimyonoğlu, Orfoz Balık Restoranı işletmecileri Muharrem Deniz ve Enver Uçar'a teşekkürlerini iletti.