BARÇIN SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU

  • Eklenme Tarihi :07.01.2024 | 11:53
  • Muhabir :MİTHAT KALAYCIOĞLU

BARÇIN SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Tunga Barçın, ilçeleri ziyaret ederek sağlık çalışanları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda Defne ziyaretinde sağlık çalışanları ile bir araya gelip yaşanan sorunları dinleyen Barçın, sağlık çalışanları ile birlikte sorunlara çözüm aradı. 

 

2024 yılının ilk sağlık çalışanları ile buluşma etkinliğini Defne Devlet Hastanesi'nde gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Barçın’na, Personel Hizmetleri Başkanı Abdullah Denizoğlu eşlik etti.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Barçın Başkanlığında, Defne Devlet Hastanemizde sunulan sağlık hizmetlerini aksatmayacak şekilde mesai saatleri dışında gerçekleştirilen buluşmaya; hastanelerde görevli olan sağlık çalışanları, 112 Acil İstasyon çalışanları ve Aile Sağlığı Merkezlerinde görevli olan sağlık çalışanları katıldı.

Toplantı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Tunga Barçın'a sağlık çalışanlarımız tarafından yönlendirilen soru, talep ve önerilerle interaktif olarak devam etti. Soru talep ve önerileri alan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Barçın her bir soruyu ve öneriyi cevaplayarak değerlendirmelerde bulundu. İnteraktif olarak gerçekleşen toplantı güzel temenniler ve İl Sağlık Müdürümüzün tüm katılımcılara teşekkür etmeleri sonrasında sona erdi.