ZİYARETTE PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

  • Eklenme Tarihi :31.05.2023 | 11:30

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık yönetim kurulu üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret etti.

ZİYARETTE PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık, Yönetim Kurulu Üyeleri Tuğba Koç,  Çiğdem İsakoğlu ve Seçkin Ökte, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Hatay Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret ettiler. Ziyarette, İTSO  Başkan vekili Sanem Akpınar,  İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ve MB Akademi Eğitmeni Mehmet Besleme   yer aldı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulunu nezaketle karşıladılar.

Ziyarette,  bölgede yaşanan deprem felaketi ve sonrasında yapılması düşünülen destekleyici projeler  hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık ve yönetimine  ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen’de Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Babalık ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalar hakkında bilgiler verdi. (Haber Merkezi)