YUNUSLARDAN ŞEHİT ANNESİNE ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :15.08.2022 | 13:06

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı motorize Yunus ekipleri, şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in şehadetinin 5 yıldönümünde anne ocağına anma ziyareti gerçekleştirdi.

YUNUSLARDAN ŞEHİT ANNESİNE ZİYARET

Trabzon Maçka kırsalında 5 yıl önce terör örgütü militanlarınca girilen sıcak temas sırasında Eren Bülbül'ü korurken şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü motorize Yunus polisleri de unutmadı. Motorize Yunus polisleri, İskenderun kent merkezinden Beklebe Mahallesine kadar ellerinde şanlı Türk Bayrağıyla kortej oluşturdu.

Motosikletli birim polisleri Başçavuş Ferhat Gedik’in şehadetinin beşinci yıldönümünde Bekbele’deki ana ocağına gitti. Yunus polisleri tarafından oğlunun fotoğrafının bulunduğu bir tablo hediye edilen ve duygulu anlar yaşayan Şehit anası Hatice Gedik “Allah herkesten razı olsun çok mutlu ettiniz beni, gururlandım” dedi.

Şehit anası Hatice Gedik’in ellerini öpen yunus polisleri, şehadetinin beşinci yılında kahraman başçavuş Ferhat Gedik’i tüm şehitleri dualar ve minnetle andıklarını ilettiler. (Haber Merkezi)