YÜKSELİŞ’TE MEZUNİYET GECESİ - Hatay Gazetesi

YÜKSELİŞ’TE MEZUNİYET GECESİ

  • Eklenme Tarihi :20.06.2024 | 11:18
  • Muhabir :Haber Merkezi

YÜKSELİŞ’TE MEZUNİYET GECESİ

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsünde yıl sonu mezuniyet töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Hatay’ın en büyük koleji olan Yükseliş Koleji, yaklaşık 300 öğrenciye aynı anda kep töreni düzenledi. İki bine yakın veli ve öğrencinin katıldığı gecede, mutluluk ve hüzün bir aradaydı. Mezuniyet töreninin sunuculuğunu Lise Türkçe öğretmeni Sabri Gülmez üstlendi.

Törene, Fatih Tosyalı ve Onur Konuğu olarak Ahmet Selçuk İlkan da katıldı. Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, açılış konuşmasında, öğrencilerini hayata en iyi şekilde hazırladıklarını vurguladı. Kolejin Kurucusu Nuri Üysen ise eğitimin önemini ve gelecek hedeflerini anlattı. Gece, Yükseliş Koleji’nin öğrencileri Ezgi Horoz ve Lina Gözel’in piyano resitali ile başladı. Yükseliş Andı, flama devir teslim töreni ve kütük çakma merasimi ile devam etti.

Okulda ve öğrencilere büyük emeği geçen İlkokul Müdüresi Janset Göztok Jiminli ve sınıf öğretmeni Secda Aldatmaz’a teşekkür plaketi verildi. Onuncu Yıl Marşı eşliğinde kep atma ve ışık şovları yapıldığı gece, Türkiye’nin Elmas Çocuğu Ersin Faikzade’nin muhteşem konseriyle gece son buldu. Onur konuğu Ahmet Selçuk İlkan’ın performansı da unutulmaz anlar yaşattı.