YÜKSELİŞ KOLEJİ ADINI DUYURMAYA DEVAM EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :14.04.2024 | 10:22
  • Muhabir :Haber Merkezi

YÜKSELİŞ KOLEJİ ADINI DUYURMAYA DEVAM EDİYOR

Yükseliş Koleji, Avrupa'nın her köşesinde adını duyurmaya devam ediyor.

 

Bu heyecan verici yolculukta, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem önderliğinde, öğretmenler ve öğrenciler birlikte, eğitimde sınırları aşma azmini sürdürüyor. Şimdi ise gözler İspanya'nın başkenti Madrid'e çevrilmiş durumda.

Yükseliş Koleji, İspanya'nın en prestijli okulları arasında yer alan Joyfe Koleji ile "Eğitimde Teknolojinin Etkin Kullanımı" adını taşıyan KA210 Erasmus projesine imza atmış olmanın gururunu yaşıyor. Bu proje, bugünden itibaren bir hafta boyunca eğitim faaliyetlerini Joyfe Kolejinde sürdüreceği anlamına geliyor.

Yükseliş Öğretmenleri, öğrencileri, idarecileri, genel müdür ve kurucu ile birlikte, Avrupa'nın her köşesinde Yükseliş Koleji'nin adını öne çıkarma kararlılığını bir kez daha gösteriyor.

Genel Müdür Aykut Davut Öktem, "Sevgili öğretmenlerimiz, değerli öğrencilerimiz ve saygıdeğer velilerimiz; bugün, Yükseliş Koleji olarak uluslararası bir başarıya daha imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Madrid'deki bu önemli projemiz, sadece öğrencilerimizin değil, ülkemizin de eğitimdeki yenilikçi yüzünü Avrupa'ya taşıyor. Eğitimde teknolojinin etkin kullanımı konusunda attığımız bu adımlar, geleceğin eğitim anlayışını şekillendiriyor. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve bu yolda bizden desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte Yükseliş Koleji'nin ismini, Avrupa'nın dört bir yanına duyuracak ve gelecek nesillere ışık tutacak birer elçiyiz. Gözünüz bizde olsun, çünkü biz daha çok yerde olacağız" dedi.