YÜKSEL KARDEŞLERDEN ZAFER KUPASI ALTINI

  • Eklenme Tarihi :24.08.2022 | 09:06

Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Wushu Kung Fu İl Temsilciliği işbirliği ile 20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde Hatay Şampiyonası Wushu Kung Fu Kupası 30 Ağustos Zafer Ayı Anma Etkinlikleri Hatay GSIM merkez salonunda yapıldı.

YÜKSEL KARDEŞLERDEN ZAFER KUPASI ALTINI

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu faaliyet programında yer alan, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Wushu Kung Fu İl Temsilciliği işbirliği ile 20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde Hatay Şampiyonası Wushu Kung Fu Kupası 30 Ağustos Zafer Ayı Anma Etkinlikleri Hatay GSIM merkez salonunda yapıldı.

Turnuvada İskenderun Mehmet Ersoy Ortaokulu öğrencisi Kaan Yüksel yıldız erkek sanda +70 kg kategorisinde 1. altın madalya, İskenderun Dr. Gani Bahadırlı İlkokulu öğrencisi Kerem Çağatay Yüksel minik erkek sanda 23 kg kategorilerinde 1. altın madalya alarak kürsüde yer aldılar.

Antrenörü ve babası Kudret Yüksel, “Sporcularımızın manevi değeri yüksek turnuvada kürsüde yer aldılar. Turnuvada başarı gösteren sporcularımıza destek ve teşviklerini esirgemeyen Hatay Wushu Kung Fu İl Temsilcisi Ahmet Kural Beye teşekkür ederiz”. (Haber Merkezi)