YÖNDEN GÖNÜL DOSTLARIYLA VEDALAŞTI

  • Eklenme Tarihi :30.05.2022 | 10:30

İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığına atanan İskender Yönden’e İskenderun kaymakamlığı önündeki parkta toplumun tüm kesimlerinin ilgi yoğun gösterdiği muhteşem bir uğurlama töreni gerçekleştirildi.

YÖNDEN GÖNÜL DOSTLARIYLA VEDALAŞTI

Hatay’la ilk yolları 2010-14 yılları arasında Erzin Kaymakamlığı döneminde kesişen İskender Yönden, İskenderun’da da 2018-22 döneminde yaklaşık 4 yıl görev yaparak bu süreçte toplumun tüm kesimlerine dokunup, temas kurarak büyük dostluklar edindi.

Kaymakam İskender Yönden’in Erzin ve İskenderun ilçelerinde görev yaptığı 8 yılda bölge insanıyla oluşturduğu güçlü gönül bağı, Kaymakamlık önünde düzenlenen vedalaşma tören alanını sevenleriyle doldurdu, müthiş bir sevgi yumağı yarattı.

Hatay’ın iki ilçesinde görev yapmasına karşın birçok ilçenden seveni veda töreninde Kaymakam İskender Yönden ile eşi Ayşenur Yönden’i yalnız bırakmadı. Kaymakam Yönden kendini uğurlamaya gelen herkesle tokalaştı, kucaklaştı ve vedalaştı. Bu anlarda her kucaklaşma, her veda duygulu anlar yaşattı.

STK’lar, iş insanları ile sevenleri bu kente verdiği hizmetten dolayı plaketler, anı kalacak armağanlar sunduğu Kaymakam İskender Yönden bugüne kadar Hatay’da Erzin ile İskenderun’da başta olmak üzere çok güzel dostluklar edindiğini, bu sevginin, saygının karşılıklı olduğunu söyledi. (Haber Merkezi)