YOĞUN İSTEK ÜZERİNE YENİDEN SIRA GECESİ

  • Eklenme Tarihi :19.10.2022 | 11:33
  • Muhabir :

Efe Organizasyon, Yoğun talep üzerine Şanlıurfa bölgesinin başarılı sıra ekibi Ramazan Akyol Sıra Gecesi ekibini Yeniden şehrimize getiriyor.

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE YENİDEN SIRA GECESİ

Yurtiçi ve yutdışında verdikleri sayısız konserler ile bilinen ödüllü sıra gecesi ekibi Ramazan Akyol Sıra Gecesi ekibi 22 Ekim Cumartesi akşamı Harbiye Kervan Palmiye Restaurant’ta  eğlence tutkunlarının karşısında olacak. Urfa türküleri ile gece boyunca eğlencenin tam gaz devam edeceği konserde konuklara gecenin finalinde Ramazan Akyol Sıra Gecesi ekibinden Reşit Akyol tarafından yapılan çiğ köfte ikramı yapılacak.

 

Efe Organizasyonun başarılı işletmecisi  Hasan Efe Herkesi bir kez daha eğlenceye bekliyoruz diyerek başladığı açıklamasında :” Efe Organizasyon olarak Sıra Gecesi alanında en iyi gruplardan biri olan Ramazan Akyol Sıra Gecesi ekibini yeniden şehrimize getirerek yine farkımızı ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. İçki sizden eğlence bizden diyerek günlerdir tanıtımını yaptığımız ve menüsünü özenle hazırladığımız konser programımızda az sayıda bilet kaldığının altını çizerek bu eğlencede yer almak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Şimdiden herkese iyi eğlenceler diliyorum.”dedi.

Sümerler Paşa Büfe,Çekmece Madamshop,Armutlu Es Tekel ve By Özlem Boutique ‘den biletlerin temin edileceği Sıra Gecesi için Efe Organizasyona 0 532 232 26 54 , Kervan Palmiye Restaurant’ta  0 532 554 56 92 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.