YIL SONU PROGRAMI DÜZENLENDİ

  • Eklenme Tarihi :13.06.2022 | 11:13

Altınözü Altın Çocuk 4-6 Yaş Kur'an Kursu yılsonu programı düzenlendi.

YIL SONU PROGRAMI DÜZENLENDİ

Altınözü Konferans salonunda düzenlenen programa, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü İlçe Müftüsü İrfan Şafak, anne babalar, Kur’an kursu öğreticileri, öğrenciler ve her yaştan çok sayıda Altınözülü katıldı.

 

Öğrencilerin Kur'an tilavetiyle başlayan program, İlçe Müftüsü ve Belediye Başkanı Rıfat Sarı’nın konuşmalarıyla devam etti.

Duygu yüklü gözlerle yavrularının sunumlarını izleyen anne babaların mutluluğu gözlerinden okundu.

İlçe Müftüsü İrfan Şafak konuşmasında, “Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Altın Çocuk 4-6 Yaş Kur’an Kursumuzda eğitimini tamamlayan 70 öğrencimizin yılsonu programına hoş geldiniz. Bugün çok güzel bir gün. Altın Çocuk 4-6 Yaş Kur'an Kursu'nda eğitimini tamamlayan minik öğrencilerimizin yılsonu etkinliğinde bir aradayız. Aynı zamanda anne babaların yavrularının mürüvvetlerini gördüğü bu mutlu güne şahitlik ediyoruz. Onların sevinçlerini paylaşıyoruz.

Ben öncelikle 4-6 yaş eğitimi için yavrularını bizlere emanet eden anne babaları tebrik ediyorum.

Onların biricik yavrularını tebrik ediyorum. Ve büyük bir Gayret ve özveri ile çalışıp yavrularımıza Allah’ını, Peygamber’ini, ahlaki değerlerini, Kur'an okumayı ve daha pek çok bilgiyi öğretmeye çalışan kurs hocalarımızı tebrik ediyorum. Huzurlarınızda kendilerine teşekkür ediyorum.

Yine bu programda bizlere yardımcı olan belediye personeline, sunucumuz Tahir Öztürk'e, Şube Müdürümüz Yusuf İnci'ye, Uzman Vaizimiz Ali Bahadır Özdemir'e, Belediye Başkanımız Sayın Rıfat Sarı'ya teşekkür ediyorum" dedi. Etkinlikte emeği geçen öğrencilere ve öğretmenlere teşekkürlerini sunan Başkan Sarı, “Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Rabbim yavrularımıza güzel bir gelecek nasip etsin” dedi. Program öğrencilerimizin yıl boyu öğrendikleri çeşitli bilgilerin sunumu ve okudukları ilahilerle son buldu. (Haber Merkezi)