YENİ DÖNEM PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

  • Eklenme Tarihi :08.12.2022 | 13:24

Fikir alış verişinde bulunmak üzere Akşam yemeğinde bir araya geldiler.

 YENİ DÖNEM PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

 İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 18.Grup Meslek Komite Üyeleri,  Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER) üyeleri ile birlikte sektörün sorunlarını görüşmek, fikir alış verişinde bulunmak üzere Akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Düzenlenen istişare toplantısında, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çam, 18.Grup Meslek Komite Başkanı Armağan Dedeağa, Meslek Komite Üyeleri, Emir Horuz, Osman Çoban, İSADER Başkanı MevlütTekin,ve Sigorta Acenteleri katıldı.

İTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve 18.Grup Meslek Komite Üyesi Levent Çam, “Komite olarak arkadaşlarımız ile birlikte sektörün sorunları ile ilgili çalışmalar yapacağız. Birlik ve beraberlik içerisine sektörümüz ile birlikte yeni projeler üreteceğimize inanıyorum. Yemeğimize katılan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

İSADER Başkanı Mevlüt Tekin ise,  İTSO 18.Grup Meslek Komite üyelerine, seçimlerde elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ederek, yeni dönemde el birliği ile sektörün sorunları hakkında çalışmalar yapacaklarını ifade etti. (Haber Merkezi)