YAYLADAĞI’NDA BÜYÜK ADIMLAR ATILIYOR

  • Eklenme Tarihi :17.01.2024 | 17:10
  • Muhabir :ALİ GÖRÜN

YAYLADAĞI’NDA BÜYÜK ADIMLAR ATILIYOR

HATAY’ın Yayladağı ilçesinde özellikle eğitim alanında büyük adımlar atılıyor. Bu bağlamda Boğaziçi Üniversitesi Yapı Topluluğu tarafından Şenköy’e yapılacak olan 8 derslikli okulun protokolü imzalandı.

 

Protokol imza törenine Yayladağı Kaymakamı Halil Yazıcı, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hikmet Bilgili ve Boğaziçi Üniversitesi Yapı Topluluğu öğrencileri Servet Ülker ve Cemal Özkan katıldı.

İmza töreninde konuşan Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçelerinde eğitim alanında büyük adımlar akıldığını belirterek, imza töreni sonrası yaptığı paylaşımda şunlara yer verdi, “Eğitim alanında bir büyük adım daha atıyoruz. Boğaziçi Üniversitesi Yapı Topluluğu tarafından Şenköy mahallemizde 9200 metrekare alanda 8 derslikli okul yaptırma protokolünü İlçe Kaymakamımız sayın Halil Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hikmet Bilgili ve Boğaziçi Üniversitesi Yapı Topluluğu öğrencileri Servet Ülker ve Cemal Özkan ile birlikte imzaladık. Desteklerinden dolayı Sayın Kaymakamımıza ve Boğaziçi Üniversitesine teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.