YATIRIMLAR HATAY’A HAYIRLI OLSUN

  • Eklenme Tarihi :25.12.2023 | 13:55
  • Muhabir :ALİ GÖRÜN

YATIRIMLAR HATAY’A HAYIRLI OLSUN

HATAY Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Ülke Başkan Vekili Şule Topçu Kılıç ve ekibiyle bir araya geldi. Başkan Savaş, yatırımların Hatay’a hayırlı olmasını diledi.

 

Yaşanan depremin ardından çalışmalarını büyük bir yoğunlukla sürdüren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Ülke Başkan Vekili Şule Topçu Kılıç ve ekibiyle bir araya geldi. Gerçekleşen buluşmada yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşıma bulanan Başkan Savaş, “Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Ülke Başkan Vekili Şule Topçu Kılıç ve ekibiyle Hatay'ımızın altyapısını geliştirmek için yapacakları desteği görüşmek üzere bir araya geldik. Ulaşım, enerji, su ve çevre gibi alanlarda yapmayı planladıkları önemli yatırımlarla ilimizin kalkınmasını destekleyecek olan Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Başkan Vekili Sayın Kılıç ile banka yönetimine teşekkür eder, yatırımların Hatay’ımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.