VALİ MASATLI’DAN HASTANE ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :17.02.2024 | 12:23
  • Muhabir :Haber Merkezi

VALİ MASATLI’DAN HASTANE ZİYARETİ

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Ziyaretinde hastanede incelemelerde bulunan Vali Masatlı, Başhekim Sıtkı Sönmez’den bilgi aldı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3 Şubat’ta açılışı yapılan Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hasta kabulün devam ediyor. 3 Şubat’tan bu yana 10 883 vatandaşa sağlık hizmeti veren Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesini Hatay Valisi Mustafa Masatlı ziyaret etti. Baştabip Sıtkı Sönmez tarafından karşılanan Vali Masatlı, hastanede incelemelerde bulundu. Polikilinikleri ziyaret eden Vali Masatlı, buralarda sağlık himeti alan vatandaşlarla sohbet etti.

550 Yatak Kapasitesi ile Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yaraları sarmaya devam ettiğini belirten Vali Masatlı, “Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanemiz 3 Şubat 2024 tarihinde hizmete açıldı. 37 Branş 87 Poliklinikle sağlık hizmeti veren hastanemizde 3 Şubat’tan bu yana 10 bin 883 vatandaşımıza sağlık hizmeti sunuldu.” dedi.