VALİ DOĞAN ORUCUNU ÖĞRENCİLERLE AÇTI

  • Eklenme Tarihi :23.04.2022 | 01:23

Hatay Valisi Rahmi Doğan eşi Gülden Gülüzar Doğan ile birlikte, Antakya Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu öğretmen ve öğrencileri ile iftar programında bir araya geldi.

VALİ DOĞAN ORUCUNU ÖĞRENCİLERLE AÇTI

Antakya Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu’nda gerçekleşen iftar programında, öğrencilerimizle yakından ilgilenerek bu mübarek günlerde öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Doğan, “Ramazan ayının ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Siz gençler; bizim istikbalimiz ve ülkemizi emanet edeceğimiz mirasçılarımızsınız. Bu açıdan sizlerin en iyi eğitimi almanız ve kendinizi geliştirmeniz devletimizin bekası için son derece önemlidir. Bu bilinçle; bulunduğumuz teknoloji çağında ülkemizi daha da ileriye taşıyacak olan siz gençlerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum.” dedi.

Program, okunan akşam ezanıyla beraber oruçların açılmasının ardından Vali Doğan’ın, öğrencilerle sohbet etmesiyle son buldu.

Programa Vali Doğan’ın yanı sıra eşi Gülden Gülüzar Doğan hanımefendi, Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mesut Çerko, öğretmen ve öğrenciler katıldı. (Haber Merkezi)