ÜYELER İFTARDA BULUŞTU

  • Eklenme Tarihi :16.04.2022 | 00:41

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen iftar programı DTO üyelerini protokol ve iş insanlarıyla bir araya getirdi.

ÜYELER İFTARDA BULUŞTU

Ramazan ayı münasebetiyle İMEAK DTO İskenderun Şubesi tarafından Yelken Kulübünde düzenlenen iftar programına protokol üyeleri, iş insanları ve İMEAK DTO İskenderun Şubesi üyeleri aileleriyle birlikte hoş sohbet ortamda bir araya geldiler.

KUTLU ÜYELERE TEŞEKKÜR ETTİ

İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, katılımdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Ramazan ayı münasebetiyle üyelerimizi kent protokolü ve iş insanlarıyla bir araya getirerek yoğun iş stresinden biraz uzaklaştırmak istedik. Hoş sohbet bir ortamda gerçekleşen iftar programına katılımlarından ötürü protokole, üyelerimize ve iş insanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

DÜNYA ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR

Kutlu, son dönemlerde tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek “Tüm dünyada yaşanan olumsuzlar maalesef sektörümüzü de ciddi oradan etkilemektedir. İMEAK DTO İskenderun Şubesi olarak sektörümüzün bu olumsuzluklardan asgari düzeyde etkilenmesi için oda olarak üzerimize düşeni yapmaya çalıştık. Tüm olumsuzluklara rağmen İskenderun Körfezi 2021 yılını elleçleme bazında Türkiye’nin 25’lik elleçlemesi ile ilk sıralarda tamamlamıştır. Bundan sonraki süreçlerde de hem üyelerimizin iş hacminin hem de bölge deniz ticaretimizin artması için gerekli girişimleri sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)