TÜRKAN İLE SAKIP CAN EVLENDİ

  • Eklenme Tarihi :16.06.2022 | 12:28

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi Mali Sekreteri Veysel Yayla'nın güzel kızı Türkan ile İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası yönetim kurulu üyesi Samet Topçu'nun yakışıklı oğlu Sakıp Can, dünya evine girdi.

TÜRKAN İLE SAKIP CAN EVLENDİ

Sevgi ve Veysel Yayla’nın güzel kızı Türkan Yayla, Vakıfa Samet Topçunun yakışıklı oğlu Sakıp Can Topçu İsa Taş Paradise Kır Dün salonunda gerçekleştirilen düğünle evliler kervanına katıldı. Genç çiftlerin nikahını İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı kıyarken, nikah şahitleri ise Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, Özçelik-İş Sendikası  Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun ve Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör oldu. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,  “Belediye Başkanı olarak genç çiftlere 4 S tavsiyem var. Bunlar Sevgi, saygı sadakat ve sabır, bu temeller üzerin kurulan yuvanızda ömür boyu saadetler diliyorum ve aile yakınlarına da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Bir ömür boyu mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını genç çiftlere teslim eden Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel de her iki aileye düğün merasimlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Genç çiftlerin düğün merasimine ayrıca Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun, Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Özçelik-İş Sendikası yönetimi ve üyeleri, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, KYK İskenderun Muhyiddin İbn-i Arabi Yurt Müdürü Mehmet Ali Yılmaz, İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat, yönetim kurulu üyeler, kuyumcu esnafı, aile yakınları ve davetliler katıldı.  (Haber Merkezi)