Tost Dünyası Lezzetleri Beğenildi!

  • Eklenme Tarihi :28.10.2022 | 13:34

Antakya’nın en işlek noktalarından biri olan Saray Caddesinde kısa süre önce faaliyete başlayan Tost Dünyasının damak çatlatan lezzetleri herkesten tam not aldı.

Tost Dünyası Lezzetleri Beğenildi!

Gastronomi sektörünün deneyimli isimleri Ali Emre Tuncay ve Hüsrev Akseven ile birlikte şehrimizin sevilen siması Haşmet Akseven  tarafından işletmeciliği yapılan Tost Dünyasının  Dünyam Tost,Kavurmalı ,Tonbalıklı,Rus Salatalı,Lavaş ,Yengen ve Avakado Tostlarının yanında Tost,Kumru,Kasap Köfte,Sucuk Ekmek,Hamburger,Islak Hamburger ve Atıştırmalık lezzetlerini Hataylılar beğendi.Açılışa özel fiyatlar ile gece geç saatlere kadar hizmet veren Tost Dünyası evlere ve iş yerlerine hızlı bir biçimde servis yapıyor.

Sundukları  muhteşem lezzetleri ile iddialı olduklarını söyleyen genç ve başarılı işletmeciler Ali Emre Tuncay ve Hüsrev Akseven yaptıkları açıklamada:” Sektörde uzun yıllardır elde ettiğimiz deneyimlerimiz ile kısa bir süre önce açtığımız işletmemizin beklediğimizin üzerinde gördüğü ilgi bizleri fazlası ile mutlu etmiştir. Lokomotif ürünlerimiz  olan ve tadanların muhakkak harika bir lezzet diye tabir ettiği Dünyam Tost,Kavurmalı ,Tonbalıklı,Rus Salatalı,Lavaş ,Yengen ve Avakado Tostlarımızbaşta olmak üzere Tost çeşitlerimiz, Kumru,Kasap Köfte,Sucuk Ekmek,Hamburger,Islak Hamburger , Atıştırmalık lezzetlerimiz,Sıcak ve Soğuk içeceklerimiz ile  müşterilerimizin karşısındayız.Antakya’nın en gözde yerlerinden biri olan Saray Caddesinde bulunan mütevazi ama dekorasyonu ile  bir o kadar da göz alıcı işletmemizde müşterilerimizi ağırladığımız gibi evlere ve iş yerlerine hızlı bir biçimde servis de yapmaktayız.Bizim için en güzel reklam ürünlerimizi tadan müşterilerimizin bunu diğer arkadaşlarına tavsiye etmesidir ki bunu çok yaşıyoruz. Bu durum tabi ki bizleri daha iyisini yapmak adına motive etmektedir. Yakında yeni ürünler ile menümüzü daha da zenginleştireceğimizin altını çizerek herkesi lezzetlerimizin tadına bakmaya davet ediyoruz.

Saray Caddesi  Çelik Optik karşısında hizmet veren Tost Dünyasına  0 530 7 216 216 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz.