Toprakhisar’da açılış coşkusu

  • Eklenme Tarihi :04.04.2022 | 09:43

Altınözü Toprakhisar İmam Hatip Ortaokulu’na kazandırılan kütüphane, Anaokulu ve mescid düzenlenen törenle açıldı. Törene Kaymakam Cem Gümrükçü, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Toprakhisar’da açılış coşkusu

Okula kazandırılan kütüphane, anasınıfı ve mescidin öğrencilere ve mahalleye hayırlı olmasını dileyen Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “Toprakhisar İmam Hatip Ortaokulunda Kütüphane, Anasınıfı ve Mescid açılışına İlçe Kaymakamımız Sayın Cem Gümrükçü ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Güner ile birlikte katıldık, yavrularımızın sevincine ortak olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Öğrencilerimize ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Sarı, açılışın ardından kütüphane ve anasınıfında incelemelerde bulundu ve öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerle bol bol fotoğraf çekilen Başkan Sarı, Toprakhisar İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine “Sizler bizim geleceğimizsiniz. En iyi şartlarda eğitim almanız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye seslendi. (Haber Merkezi)