TED KOLEJİ’NDEN Cumhuriyet Bayramı Etkinliği!

  • Eklenme Tarihi :29.10.2022 | 02:56

HATAY TED Koleji 29 ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile bir etkinlik düzenledi.

TED KOLEJİ’NDEN Cumhuriyet Bayramı Etkinliği!

Antakya’da bir AVM’de düzenlenen etkinliğe vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. Cumhuriyet Coşkusunun yaşandığı etkinlik piyano resitali ile başladı. Ardından okul korusunun söylediği şarkılara eşlik edildi. Büyük gören etkinlikte öğrencilerin Cimnastik ve dans gösterileri nefesleri kesti.

TED Koleji Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Gizem Kanlı Demir, her yıl olduğu gibi bu senede Cumhuriyet Coşkusunu öğrencileri ve öğrencilerinin velileri ile yaşamak istediklerini belirterek, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. Yıldönümünü kutlamanın büyük bir mutluluğunu duyuyoruz. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Ulusuna en büyük armağanı olan Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü bu yılda öğrencilerimiz ve velilerimiz ile birlikte kutluyoruz. Etkinliğimize gösterdikleri ilgiden dolayı hem velilerimize hemde vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Hatay TED Koleji tarafından düzenlenen kutlama etkinlikleri öğrencilerin yaptığı çeşitli gösterilerle devam etti. Gösterileri izleyen öğrenci velileri ve vatandaşlar, öğrencilerin Cumhuriyet coşkusuna ortak olarak, Cumhuriyetimizin 99. Kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku ile kutladılar.