TAŞ DUVAR USTASI DADÜK İLE GELEN SANAT

  • Eklenme Tarihi :06.09.2022 | 09:48

Samandağlı Taş Duvarı Ustası Özcan Kuzey Dadük, inşaat sektörü içerisinde gerçekleştirdiği kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ile sektörde adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor.

TAŞ DUVAR USTASI DADÜK İLE GELEN SANAT

Hatay’ın Samandağ İlçesi’nde inşaat sektöründe faaliyet gösteren Samandağlı Taş Duvar Ustası Özcan Kuzey Dadük, deneyimli ekip arkadaşlarıyla birlikte kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ile inşaat sektöründe taş ev, taş duvar, istinat duvarları, bahçe düzenlemesi alanlarında hizmet vermeye devam ediyor. 

İnşaat sektöründe taş işçiliğinin bir sanat olduğunu belirten Taş Duvar Ustası Özcan Kuzey Dadük, “Günümüzde inşaat sektörü içerisinde bulunan taş duvar ve taş ev yapılarına vatandaşların ilgisi artmaya başladı. Taş duvar ve taş ev yapılarını yapmak hem sanat, hem de ustalık işidir. Bizler de öncelik müşteri memnuniyeti diyerek kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile kurmuş olduğumuz tecrübeli ekip arkadaşlarımızla inşaat sektöründe hizmet veriyoruz. Vatandaşların yaşam alanları olan yapıları sanatla buluşturuyoruz. Hatay’ın neresinde olursanız olun, vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız. Taş duvar ve taş ev yapıları için 0531 263 70 94 no.lu telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.” dedi.(Haber Merkezi)