SÜRPRİZ ÇOK BEĞENİLDİ

  • Eklenme Tarihi :12.04.2022 | 10:31

YÜKSELİŞ KOLEJİ FARKIYLA SÜRPRİZ ÇOK BEĞENİLDİ

SÜRPRİZ ÇOK BEĞENİLDİ

Polis Haftası nedeniyle düzenlenen onlarca etkinlik ve sürprizlerle halkın huzur ve güvenliği için geceli gündüzlü çalışan Emniyet teşkilatı mensuplarına moral ve motivasyon verildi ama bu sürpriz uzun yıllar unutulmayacak kadar güzel oldu. İskenderun'da polisin Atatürk Anıt Alanı uygulama noktasına enstrümanlarıyla otomobilden inerek giriş yapan Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bandosu, herkesin şaşkın ve meraklı bakışları arasında müzik yaptı.

Aynı zamanda Arsuz Karaağaç'ta hizmet veren Mos Akademide müzik eğitimi veren Ethem Yavuz Saksafon, Yusuf Musli Davul, Mehmet Ali Sakaroğlu Trampet ve İsmail Altın Saksafon'la dillerden düşmeyen Bir Başkadır Benim Memleketim şarkısını seslendirdiler.

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Genel Müdürü Aykut Davut Öktem de, müzikleriyle polis ekiplerine sürpriz yapan Köpük Bandosu'nun güzel jestini tatli ikramıyla renklendirdi.

Uygulama noktasında müzik ziyafetiyle birlikte tatlı ikramıyla keyifli anlar yaşayan polis ekipleri, Köpük Bandosu ve Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem'e teşekkür ettiler.

Uygulama noktasında görev yapan tüm polislere tatlı ikramı ve müzik ziyafeti sürprizi, polisler ve tüm vatandaşlardan büyük takdir topladı. (Haber Merkezi)