ŞEHİT AİLELERİ İFTARDA BUR ARAYA GELDİ

  • Eklenme Tarihi :15.04.2022 | 09:48

Altınözü Belediyesi ve Altınözü Kaymakamlığı tarafından Şehit Aileleri ve Gazi yakınları onuruna iftar programı düzenlendi.

ŞEHİT AİLELERİ İFTARDA BUR ARAYA GELDİ

Altınözü Kaymakamı Cem Gümrükçü, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü Garnizon Komutanı Bülent Özaydın, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık, Milliyetçi Hareket Partisi Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk ve kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleşen iftar programında şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelen ilçe protokolü Ramazan’ın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşadı.

ŞEHİTLERİMİZ BAŞIMIZIN TACI

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, şehitlerin ve gazilerin önemini vurguladığı konuşmasında vatan ve bayrak için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz ile bir araya gelmekten onur duyduğunu ifade etti.

Başkan Sarı, “Bu mübarek Ramazan ayın sizlerle birlikte olmanın onurunu yaşıyoruz. Ramazan sevginin, bereketin, dayanışmasının, birlik ve beraberliğin ayıdır. Şehitlerimiz ve onların aileleri bizim baş tacımızdır. Şehitlik kavramına bizim milletimiz kadar, bizim dinimiz kadar değer ve önem veren başka bir inanç, başka bir millet yok. Bundan dolayı bizler şehitlerimizin yakınlarını onların bize emaneti olarak görüyoruz. Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için devletimizin en tepesinden, en aşağısına kadar tüm çalışanlarının seferber olduğunu görüyoruz. Bizler de Altınözü Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Onlar bizim en değerli emanetlerimiz. Bu vatan sizlere minnettar” sözlerini kullandı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Altınözü Kaymakamı Cem Gümrükçü de Şehit Aileleri ve Gazi yakınları onuruna düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, Altınözü Kaymakamlığı olarak şehit aileleri ve gazilerin daima yanında olduklarına vurgu yaptı ve bir kez daha bu vatan için canını veren tüm şehitlerimizi minnetle yad ederek, şehitlerimizin milletimizin gönlünde eşsiz bir yere sahip olduklarının altını çizdi. (Haber Merkezi)