REKTÖR DEPCİ’DEN KAYMAKAM YÖNDEN’E VEDA MESAJI

  • Eklenme Tarihi :25.05.2022 | 11:31

İSTE Rektörü Depci, İskenderun Kaymakamıyken Gaziosmanpaşa Kaymakamlığına Atanan İskender Yönden için bir veda mesajı yayımladı.

REKTÖR DEPCİ’DEN KAYMAKAM YÖNDEN’E VEDA MESAJI

“Erişebilir bir kaymakamlık görevi icra eden vatan sevdalısı bir kaymakamla aynı şehirde çalışmaktan büyük mutluluk duydum” diyerek başladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

İskenderun’da görev yapmanın bir ayrıcalık olduğu bilinciyle zaman kavramı gözetmeksizin çalışan, bu güzide şehrin ekonomik, sosyal, kültürel ve en önemlisi bilimsel çalışmalarına yönelik gösterdiği yakın ilgi gerçekten çok değerliydi. Tarihsel gelişimi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan barış ve hoşgörü kenti İskenderun’daki görevi sürecinde ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ düsturuyla çalışan her kesimin sempatisini ve saygısını kazanmış ‘Eğitim sevdalısı’ bir kaymakam olarak atanmış olduğu Gaziosmanpaşa’nın şanslı bir ilçe olduğunu belirtmek isterim. Haklarınızı helal ediniz, bizler için dualarınızı ihmal etmeyiniz. İskenderun’da kapımız da ve gönlümüz de size hep açık olacaktır. Gösterdiğiniz samimi, içten sevgi, saygı ve destekleriniz için teşekkür ederim.” (Haber Merkezi)