PURE PLATES STÜDYOSU HİZMETE GİRDİ

  • Eklenme Tarihi :30.05.2022 | 10:24

Pilates uzmanları Zehra Kök ve İpek Keskin’in ortaklığında İskenderunlulara hizmete verecek Pure Pilates stüdyosu düzenlenen törenle açılışı gerçekleştirildi.

PURE PLATES STÜDYOSU HİZMETE GİRDİ

Pilates uzmanları Zehra Kök bölgenin ihtiyacı olan yeni bir merkezi hizmete açmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek “Merkezimizde Hamilelik öncesinde ve sonrasında pilates hizmetleri veriyoruz. Her yaştan, her kesime hitap etmek amacımız. Çocuklar, hamileler, yaşlılar, her kesimden insanlara hizmet vermeyi planlıyoruz. Burada zayıflamanın yanı sıra sağlık sorunları bulunanlara da hizmet veriyoruz” dedi. 

Plates uzmanı İpek Keskin de özellikle hamileler için hazırladıkları programlarla bu süreci daha rahat geçirmelerini sağlayacak seanslar uyguladıklarını söyledi. Atatürk Caddesi Cerep iş hanında hizmete giren Pilates merkezinin açılışına katılan Cumhuriyet Halk partisi Hatay Milletvekili Serkan Topal, merkezdeki uzmanlardan bilgiler aldı.

 

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, İskenderun Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nurettin Tabaş,  Pilates eğitmenleri İpek Keskin ile Zehra Kök aile yakınları, Donas Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Höyüklüoğlu birlikte açılış kurdelesini kesti. (Haber Merkezi)