Özçelik-İş İskenderun Şubesi'nden Genel Merkeze Ziyaret

  • Eklenme Tarihi :29.07.2022 | 10:36

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi Genel Merkeze hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Özçelik-İş İskenderun Şubesi'nden Genel Merkeze Ziyaret

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve şube yönetim kurulu üyeleri 15 .Olağan Genel Kurulda  güven tazeleyen Genel Başkan Yunus Değirmenci ve Genel merkez yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Ziyarette yeni dönemin emekçiler adına yeni hak ve menfaatlerin artırıldığı bir süreç olması temennisinde bulunan Şube Başkanı Güngör, "Dün olduğu gibi bundan sonra da genel merkezimizle omuz omuzla vererek emekçilerin sorunlarını çözmek için gayret göstereceğiz. Genel Başkanımızın ve Genel Merkez yöneticilerimizin emekçiler için hayata geçirecekleri her proje ve faaliyete katkı sunmaya hazırız. Bu yolda genel merkez yöneticilerimize başarılar diliyorum" diye konuştu.

Genel Başkan Yunus Değirmenci ise yaptığı konuşmada "İskenderun bölgesi hem sendikamızın hemde şahsımızın nazarında ayrı bir yeri ve anlamı var" diyerek şube başkanı Mehmet Güngör ve şube yönetimi başta olmak üzere üst kurul delegelerine ve emekçilere bugüne kadar vermiş oldukları destek için teşekkür etti.

Değirmenci, önümüzdeki süreçte birlikte güzel toplu iş sözleşmelerinin altına imza atacaklarını belirterek, yaptıkları her çalışmanın sonunda emekçilerin kazanacağını ifade etti. (Haber Merkezi)